En Başarılı Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook zaman tüneli olayını çıkarttıktan sonra bir çok kişi zaman tüneline girmemek için direndi. Abuk sabuk eklentiler kurup kurtulduğunu sanan zaman tüneli düşmanları ya hesaplarını kaptırdı yada hesaplarından otomatik reklamlar gönderdi. Ama ben gibi bu yeniliği beğenen kişilerin sayısıda az değildi. Bu yazımda en beğendiğim kapak fotoğraflarını paylaşacağım.

10 ) Delphin Hauchard

Sporcu arkadaşımız takım fotoğrafını kapak yapmış profil fotoğrafınıda cuk diye oturtmuş. Yalnız kafasının yarısı çıkan arkadaş alınmamıştır umarım.

delphin-hauchard

 

9 ) Eduardo Calvo

Eduardo kardeşimizin bu kapağı bir çok site tarafından paylaşılmış ve kendisi de linkleri kapak resminin altına koyarak havasını atmış. Kambersiz düğün olur mu diyerekten eklediği siteler arasına bizde katılalım.

eduardo-calvo

 

8 ) Oliver Alexander 

Oliver kardeşimiz nereli olduğunu yazmamış ama ben Kayserili olduğuna neredeyse eminim. Reklamın iyisi kötüsü , azı çoğu olmaz diyerekten cover alanına reklam alıyor. Tebrik etmek lazım. Listeye eklemezsek olmaz.

oliver-alexander

 

7) Fabio Maravilla

Fabio resim içinde resim olayına girerek oldukça şık bir kapak oluşturmuş. Keşke böyle bir çalışma da ben yapabilseydim tebrik ederim koçum.

fabio-maravilla

 

6- Murat Çizer

Listemize yerli bir tasarım eklemezsek olmazdı. Grafiker murat abimiz kendi resmini kullanarak bir kapak yapsaydı bizde listemizin ilk sırasına koyar yabancılara kapak yapardık. Sağlık olsun diyoruz ve 6. sıraya yerleştiriyoruz.

murat-cizer

 

5-Scott Lamb.

En sevdiğim çalışma türlerinden birini gerçekleştirmiş Scott kardeşim. Herşeyden önce emek var , anı yakalamak var. Tebrikler Scott Lamb !

scott-lamb

4-Oliver Elsner.

Oliver kardeşimizin yaptığı tam bir ergen işi olsa da verdiği emek büyük. Hayır sen fotoğraf çekerken seni kim çekti Oliver ? Bizimlasın ve 4. sıradasın!

oliver-elsner

 

3-Johnny Gigantic.

Kapak tasarımlarına olması gereken nedir diye sorsalar bu tasarımı gösterir susardım. Oldukça başarılı ve gerçekçi bir tasarımla ilk üçe girmeyi sonuna kadar haketti.

johnny-gigantic

2-Giuseppe Draicchio

Listemizin 2. sırasında Mustafa Topaloğlun’dan beklediğimiz ama Giuseppe’nin yaptığı kapak fotoğrafı var. Fazla bir söze gerek bırakmamış Topaloğlu görse anında arkadaşlık istediği gönderirdi arkadaşa.

giuseppe-draicchio

1-Nagaraj Vijayarangan

Ve listemizin bir numarası ! Kesinlikle çok başarılı ve yaratıcı bir tasarıma imza atan Nagaraj’a tebriklerimizi gönderiyoruz ve helal olsun lan adam yapmış ! diyerek yazımızı noktalıyoruz.

nagaraj-vijayarangan


Leave a Reply